|
Velkommen til trening - ! Her er høstplanen for dametreningen - torsdager kl. 19.30.
Oppmøte Bommen på Sognsvann - velkommen!
Er du ny - kontakt oppmann Eva Graff Bjerke på mail:evagbjerke@gmail.com eller møt opp og gi deg til kjenne der og da!
|
|
|
Trening fremover - høst 2011 |
|
Vi er tilbake til opprinnelig tidspunkt for trening - kl 19:30.
Oppmøte som vanlig v/bommen på Sognsvann
Eva GB |
|
Barmarkstreningen er i gang - som forbredelse til skisesongen!
Oppmøte ved bommen på Sognsvann kl 19 torsdager frem til lyset kommer på i lysløypa (mot normalt kl 19:30).
Om du ønsker å delta, kontakt oppmann Eva Graff Bjerke på mail: evagbjerke@gmail.com eller bare møt opp til felles trening.
Evagb |
|
Og når Marit og co var ferdig med sitt kom det flere damer i løypene! Heia LYN! Vi kjørte intervaller oppover vestsiden og endte like godt i selve anlegget. Med gull i blikket seilte vi inn på stadion - over siste lille kneik og inn oppløpet. Ikke like mye publikum, ganske mørkt og lite med flagg å ta meg seg over målstreken - men morro var det lell. Langs løypa sved bållukten som sin egen lille tåke over Kollentåka. Telt på telt - fest på fest.

Kaja var også med - tok bilde!
Bli med LYN SKI i Kollen lørdag, avgang fra Snøparken kl. 09.00. De raskeste tar ansvar og løper opp først til LYN SKI svingen - planter flagg. |
|
trening uke 8 og fremover |
|
Vinteren er godt i gang - og vel så det - men det er ennå flere treninger som gjenstår med ski på bena.
Treningsprogram for vinteren frem mot klubbmesterskapet følger her:
Treningsplan_vinter_2011.xls |
|
|
|
|
<< Start < Forrige 1 2 Neste > Siste >>
|
|
Side 1 av 2 |